تاج گل خیریه ، ابراز تبریک و تسلیت

تاج گل خیریه ، ابراز تبریک و تسلیت

تاج گل خیریه ، ابراز تبریک و تسلیت؛ حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده است که هنگام حضور در مراسم ترحیم و یا تجلیل با انبوهی از بنرها، پلاکارد و تاج‌ گل تبریک و تسلیت مواجه شده باشید که گرچه با هدف ابراز تبریک و یا عرض تسلیت با افراد و خانواده های داغ دیده ایجاد تهیه و تدارک داده شده اند، اما این موضوع نه تنها سبب تحمیل هزینه های گاها سنگین برای تهیه این تاج گل ها شده، بلکه باعث بروز صدماتی به محیط زیست و محیط اطراف هم می شوند. البته که خیریه بچه های آسمان همواره صحت، سلامتی و شادابی و را برای شما و اطرافیانتان آرزو دارد اما شرکت در مراسم ترحیم و بیان تسلیت امری اجتناب ناپذیر می باشد.
به طور معمول اطراف محل برگزاری مراسم ترحیم را تاج‌های گل طبیعی مختلف پوشانده اند. در ضمن دیوارها نیز همگی از بنرهایی با مضمون تسلیت و ابراز هم دردی پر شده اند. پس از انجام مراسم قطعا هیچ کدام از این تاج ها و بنرها کارایی ندارند و تنها زحمت حمل و نقل و جا به جایی آن ها برای صاحب مراسم باقی می ماند. گل های طبیعی زیبا نیز که برای رشد آن ها، منابع طبیعی زیادی نظیر آب و خاک صرف شده است، پس از مراسم به دور ریخته می شوند؛ حال آن که افراد برای تهیه ی آن ها هزینه ی زیادی نیز پرداخت کرده اند.

تاج گل خیریه - تاج گل تبریک - تاج گل تسلیت-سفارش تاج گل

همه چیز راجب تاج گل خیریه

موسسه خیریه بچه های آسمان در راستای خدمت رسانی به افراد دارای معلولیت(جسمی – حرکتی) در بخش های مراقبت، نگهداری، حمایت و توانبخشی فعالیت دارد و تمامی هزینه های نگهداری معلولین خود که حدود 400 مددجو می باشند و همچنین 150 پرسنل زحمت کش که شبانه روزی از این مددجویان نگهداری و سرپرستی میکنند، توسط کمک های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران تامین می شود. لذا عواید حاصل از سفارش تاج گل تسلیت و یا تاج گل تبریک صرف هزینه های نگهداری و درمان این عزیزان می شود. همچنین شما میتوانید در صورت تمایل به سفارش، از تاج گل ترحیم، سفارش استند تسلیت، تاج های گل مصنوعی و لوح های تبریک و تسلیت این موسسه استفاده نمایید.

بدین ترتیب شما با سفارش تاج گل خیریه و یا سایر خدمات موسسه خیریه بچه های آسمان هم تحت عنوان کار خیر در قالب کمک های نقدی شریک و سهیم می شوید. (حامی ماندگار ما می‌شوید) و هم در حفظ و نگهداشت محیط زیست و منابع مالی خود قدم برداشته اید.
بنابراین شما حامی گرانقدر هم اینک می‌توانید با ورود به سایت موسسه‌ی خیریه بچه‌های آسمان به نشانی bachehayeaseman.org از انواع خدمات حمایتی شامل تاج گل ، کمک نقدی، کمک غیرنقدی، تهیه دارو، استند تبریک و تسلیت و صنایع دستی ساخت دست مددجویان و سایر طرح های حمایتی دیدن کرده و در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید. بدین ترتیب گامی بزرگ در راستای خدمت رسانی به افراد دارای معلولیت این موسسه نیز برداشته اید.

تاج گل تسلیت - تاج گل خیریه - سفارش تاج گل

مزایای استفاده از تاج گل تبریک و تسلیت خیریه

اولین مزیت استفاده از طرح تاج های گل خیریه، گسترش فرهنگ نیکوکاری و معرفی موسسه خیریه بچه های آسمان می باشد. بدین ترتیب شما نه تنها پیام تسلیت و ابراز هم دردی خود را به داغ دیدگان می رسانید، بلکه در کمک و حمایت از افراد دارای معلولیت و توانبخشی آن ها گامی بزرگ بر می دارید.
جلوگیری از اسراف و حفاظت از محیط زیست نیز دیگر مزیت این روش می باشد. روشی که در عین انحصاری بودن اسامی، عناوین و پیام ها در هر سفارش آن را بار ها و بارها مورد استفاده قرار می دهد. بدین ترتیب استند یا تاج گل با نام ها و عناوین دلخواه به هر مراسم ارسال شده و سپس با تغییر آن ها برای مراسم های دیگر نیز قابل استفاده است. لذا گل ها، کاغذها و سایر منابع طبیعی که برای این کار صرف می شوند، اسراف نشده و حفظ می شوند.

نحوه سفارش تاج گل تبریک و تسلیت

موسسه خیریه بچه های آسمان ثبت سفارش تاج گل آنلاین را برای شما فراهم آورده تا به آسانی و به صورت غیر حضوری بتوانید نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید. بدین منظور تنها کافی است به ساین موسسه به آدرس bachehayeaseman.org مراجعه کرده و سپس وارد بخش کمک به خیریه ی بچه های آسمان شده و در بخش خدمات استند، سفارش مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس عکس و جزئیات همه ی محصولات به شما ارائه می شوند. با انتخاب هر مورد امکان سفارش برای شما ایجاد خواهد شد. لازم به ذکر است که امکان ثبت سفارش به صورت فوری و خارج از ساعات اداری نیز در این سایت فراهم شده است و پس از ثبت سفارش همکاران در موسسه نسبت به هماهنگی و آماده سازی آن در محل مورد نظر اقدام میکنند.

نحوه ارسال تاج گل به محل مورد نظر

پس از ثبت سفارش تاج گل در سایت خیریه، عوامل موسسه وظیفه ی حمل و نقل تاج گل به شکلی کاملا صحیح تا درب محل را به عهده داشته و پیش از شروع مراسم آن ها را در محل برگزاری با هماهنگی آماده و محیا  میکنند و پس از پایان یافتن مراسم مجددا با کسب هماهنگی قبلی نیز آن ها را به محل موسسه باز می گرداند. بدین ترتیب شما حتی بدون حضور در مراسم می توانید مراتب همدردی و تسلیت خود را به بازماندگان ابراز نمایید.

سفارش تاج گل-تاج گل خیریه-تاج گل

------------------------------------------

راه‌های کمک به خیریه بچه‌های آسمان:
از طریق درگاه پرداخت آنلاین
شماره حساب موسسه


شبکه‌های اجتماعی ما:
اینستاگرام
آپارات

یوتیوب

 

پیام بگذارید