تاج گل خیریه ، ابراز تبریک و تسلیت

تاج گل خیریه | سفارش تاج گل خیریه | سفارش تاج گل ترحیم

تاج گل خیریه ، ابراز تبریک و تسلیت؛ حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده است که هنگام حضور در مراسم ترحیم و یا تجلیل با انبوهی از بنرها، پلاکارد و تاج‌ گل تبریک و تسلیت مواجه شده باشید که گرچه با هدف ابراز تبریک و یا عرض تسلیت با افراد و خانواده های داغ دیده تهیه و تدارک داده شده اند، اما این موضوع نه تنها سبب تحمیل هزینه‌های گاها سنگین برای تهیه این تاج گل‌ها شده، بلکه باعث بروز صدماتی به محیط زیست و محیط اطراف هم می‌شوند. البته که خیریه بچه های آسمان همواره صحت، سلامتی و شادابی و را برای شما و اطرافیانتان آرزومند است اما شرکت در مراسم ترحیم و بیان تسلیت امری اجتناب ناپذیر می‌باشد.

سفارش تاج گل خیریه راه ابراز تسلیت و همدردی به خانواده داغ دیده و هم راهی برای کار نیکوکارانه


به طور معمول اطراف محل برگزاری مراسم ترحیم را تاج‌های گل طبیعی مختلف پوشانده اند. در ضمن دیوارها نیز همگی از بنرهایی با مضمون تسلیت و ابراز هم دردی پر شده اند. پس از انجام مراسم قطعا هیچ کدام از این تاج ها و بنرها کارایی ندارند و تنها زحمت حمل و نقل و جا به جایی آن ها برای صاحب مراسم باقی می ماند. گل های طبیعی زیبا نیز که برای رشد آن ها، منابع طبیعی زیادی نظیر آب و خاک صرف شده است، پس از مراسم به دور ریخته می شوند؛ حال آن که افراد برای تهیه ی آن ها هزینه ی زیادی نیز پرداخت کرده اند.

تاج گل خیریه - تاج گل تبریک - تاج گل تسلیت-سفارش تاج گل

تاج گل خیریه بچه های آسمان

موسسه خیریه بچه‌های آسمان در راستای خدمت رسانی به افراد دارای معلولیت(جسمی – حرکتی) در بخش های مراقبت، نگهداری، حمایت و توانبخشی فعالیت دارد و تمامی هزینه‌های نگهداری معلولین خود که حدود 400 مددجو می‌باشند و همچنین 150 پرسنل زحمت کش که شبانه روزی از این مددجویان نگهداری و سرپرستی میکنند، توسط کمک های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران تامین می شود. لذا یکی از راه های تامین منابع مالی موسسه جهت پوشش دهی مددجویان ، سفارش تاج گل توسط نیکوکاران و خیرین عزیز می باشید و قابل ذکر است تمامی عواید حاصل از سفارش تاج گل تسلیت خیریه صرف هزینه‌های نگهداری و درمان این عزیزان می‌شود. همچنین شما می‌توانید در صورت تمایل به سفارش، از تاج گل ترحیم، سفارش استند تسلیت، تاج‌های گل مصنوعی و لوح های تبریک و تسلیت این موسسه استفاده نمایید.
 

تاج گل تسلیت - تاج گل خیریه - سفارش تاج گل

نحوه سفارش تاج گل تبریک و تسلیت

موسسه خیریه بچه های آسمان ثبت سفارش تاج گل آنلاین را برای شما فراهم آورده تا به آسانی و به صورت غیر حضوری بتوانید نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید. بدین منظور تنها کافی است به ساین موسسه به آدرس bachehayeaseman.org مراجعه کرده و سپس وارد بخش کمک به خیریه ی بچه های آسمان شده و در بخش خدمات استند، سفارش مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس عکس و جزئیات همه ی محصولات به شما ارائه می شوند. با انتخاب هر مورد امکان سفارش برای شما ایجاد خواهد شد. لازم به ذکر است که امکان ثبت سفارش به صورت فوری و خارج از ساعات اداری نیز در این سایت فراهم شده است و پس از ثبت سفارش همکاران در موسسه نسبت به هماهنگی و آماده سازی آن در محل مورد نظر اقدام میکنند.

نحوه ارسال تاج گل به محل مورد نظر

پس از ثبت سفارش تاج گل در سایت خیریه، عوامل موسسه وظیفه ی حمل و نقل تاج گل به شکلی کاملا صحیح تا درب محل را به عهده داشته و پیش از شروع مراسم آن ها را در محل برگزاری با هماهنگی آماده و محیا  میکنند و پس از پایان یافتن مراسم مجددا با کسب هماهنگی قبلی نیز آن ها را به محل موسسه باز می گرداند. بدین ترتیب شما حتی بدون حضور در مراسم می توانید مراتب همدردی و تسلیت خود را به بازماندگان ابراز نمایید.

سفارش تاج گل-تاج گل خیریه-تاج گل

------------------------------------------

راه‌های کمک به خیریه بچه‌های آسمان:

از طریق درگاه پرداخت آنلاین
شماره حساب موسسه

-----------------------------------------------

شبکه‌های اجتماعی ما:
اینستاگرام
آپارات

یوتیوب

----------------------------------------------
کلیدواژه های مرتبط:

- تاج گل خیریه
- تاج گل تسلیت
- سفارش تاج گل
- اجاره تاج گل
- تاج گل ترحیم
- سفارش تاج گل خیریه
- سفارش تاج گل تبریک
- سفارش تاج گل تسلیت
- سفارش تاج گل ترحیم

پیام بگذارید