فرم تقاضای قلک


موسسه خیریه نگهداری و توانبخشی کودکان معلول جسمی و ذهنی "بچه های آسمان" از سال 1378 با شماره ثبت 15280 به صورت یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی با هدف ارزشمند نوع دوستی، خدمات خود را به کودکان معلول بی سرپرست زیر 14 سال آغاز کرد. در طول 20 سال فعالیت موسسه خیریه "بچه های آسمان" با مشارکت های مردمی، 3 آسایشگاه تخصصی شبانه روزی را احداث کرده است. یکی از ساده ترین و موثرترین راه های مشارکت در تامین هزینه های نگهداری و توانبخشی معلولان بی سرپرست، قلک های بچه های آسمان است. این قلک ها مناسب برای منازل، محل کار، فروشگاه ها و سازمان ها است.

توجه:

قلک ها فقط با هماهنگی قبلی جمع آوری می شوند و موزعین واحد قلک موظف به ارائه کارت شناسایی با هولوگرام و رسید دریافت وجه به نیکوکار می باشند، لذا از تحویل قلک بدون هماهنگی قبلی با واحد قلک خودداری فرمایید.

قلک کودک

قلک

قلک های کودک با توجه به روانشناسی رنگ و طرح، تولید شده است تا برای کودکان جذاب باشد تا از سنین کم بتوانند حس نوع دوستی را تجربه کنند.

قلک پلکسی

قلک

این قلک ها مناسب برای قرار دادن در محیط های اداری و سازمانی می باشند و به کسب و کار شما معنای مهربانی و نوع دوستی میدهند.

قلک آسمان

قلک

این قلک ها با ابعاد کوچک مناسب برای قرار گرفتن بر روی میزکار یا فضاهای خالی منزل می باشد و شما می توانید روز خود را با مبلغ اندکی با عشق و نوع دوستی آغاز کنید.

قلک ایستاده

قلک

این قلک ها مناسب برای فضاهای بزرگ، مراکز خرید و سازمان ها می باشد و به کسب و کار شما معنای مهربانی و نوع دوستی می دهد

سوالات متداول نیکوکاران

صرف توانبخشی و نگهداری از معلولین بی سرپرست، بله اگر از آسایشگاه های این موسسه دیدن بفرمایید و خدمات دهی به این عزیزان را از نزدیک ببینید خوشحال می شویم و این امر به طور واضح برای شما آشکار خواهد شد.