فرم تقاضای قلک


موسسه خیریه معلولین بچه های آسمان برای تامین هزینه های نگهداری ، دارو و برای احداث آسایشگاه نیاز به همراهی شما عزیزان دارد که یکی از ساده ترین و موثرترین راه های مشارکت در این مسیر، قلک های بچه های آسمان می باشد.

نیکوکاران گرامی توجه داشته باشید:

1- با توجه به سوء استفاده افراد سودجو، خواهشمند است، جهت تحویل قلک با واحد قلک موسسه خیریه بچه های آسمان به شماره تلفن 43613-021 تماس حاصل فرمایید.
2- هماهنگی تلفنی از طرف واحد قلک با نیکوکاران یک روز قبل از مراجعه جهت جمع آوری انجام می‌شود.
3- نماینده موسسه به همراه کارت شناسایی عکس دار با هولوگرام به محل مورد نظر جهت دریافت قلک مراجعه می‌کند.
4- پس از دریافت قلک، رسید معتبر موسسه به شما تحویل می‌گردد.در غیراین صورت از تحویل قلک خودداری کرده و به موسسه اطلاع دهید.

قلک آسمان

قلک آسمان (با امکان بازیافت) : این قلک ها با ابعاد متوسط جهت تامین نیاز های کودکان معلول بی سرپرست ، مناسب برای قرار گرفتن بر روی میزکار یا فضاهای خالی منزل می باشد.

قلک ایستاده

قلک ایستاده (متری ) ( جنس بدنه  پلاستیک سخت): این قلک ها درابعاد بزرگتر در راستای مسئولیت اجتماعی و کمک به همنوع  مناسب برای سازمان ها، بانک ها ، فروشگاه ها و بیمارستان ها می باشد.

قلک پلکسی

قلک پلکسی

  قلک پلکسی  ( جنس بدنه  پلاستیک سخت):  این قلک ها درابعاد بزرگتر در راستای مسئولیت اجتماعی و کمک به همنوع  مناسب برای سازمان ها، بانک ها ، فروشگاه ها و بیمارستان ها می باشد.

قلک کودک بچه های آسمان

قلک کودک


قلک کودک (با امکان بازیافت ) : قلک های کودکانه با طرحی شاد و زیبا با هدف ترویج روحیه  نیکوکاری و تشویق به انجام کارهای گروهی درسنین پایین بین آنها توزیع می شود.

سوالات متداول نیکوکاران

عواید حاصل ازقلک صرف تامین هزینه های دارو ونگهداری از معلولین بی سرپرست خواهد شد.

توزیع انبوه قلک در شرکت ها، سازمان ها:
1- توزیع انبوه قلک‌های پلکسی بصورت رایگان در بین کارمندان شرکت با هدف ترویج نیکوکاری و مسئولیت اجتماعی و همچنین کاهش ترافیک و آلودگی هوا برای توزیع و جمع آوری قلک‌ها می‌باشد.
۲- شرکت ها و سازمان‌های علاقه مند می‌توانند جهت دریافت قلک های پلکسی برای کارکنان شرکت خود با شماره 43613-021 تماس حاصل فرمایند.