طرح سرپرستی (فرزند خواندگی)


نیکوکار گرامی پیوستن شما را به خانواده بزرگ بچه های آسمان خوش‌ آمد می‌گوییم.

تمامی کودکان معلول بی سرپرست با حمایت های مادی و معنوی شما مردم نیکوکار و نوع دوست صاحب حامی می شوند.طرح سرپرستی (طرح فرزندخواندگی) با هدف حمایت مالی از معلولین بی سرپرست راه اندازی شده است. برای آشنایی بیشتر با طرح سرپرستی، خواهشمندیم به نکات زیر توجه فرمایید:

به دلیل حفظ شأن انسانی مددجویان تحت سرپرستی بچه های آسمان، از قراردادن جزئیات اطلاعات شخصی آنان در فضای مجازی معذوریم. پس از تکمیل فرم همیاری قادر خواهید بود بخشی از این اطلاعات را مشاهده فرمایید. اطلاعات تکمیلی در مراحل بعدی و پس از پذیرفتن حمایت از مددجو، قابل مشاهده می باشد.

تکمیل این فرم هیچگونه تعهدی برای شما وبچه های آسمان ایجاد نخواهد کرد.

خواهشمند است جهت سهولت در ارتباط‌ های بعدی با شما، اطلاعات فرم ثبت نام (مانند نام و نام‌خانوادگی، تلفن) را با دقت تکمیل فرمایید. بدیهی ا‌ست اطلاعات شما محرمانه تلقی شده و نزد بچه های آسمان محفوظ خواهد ماند.

همچنین در صورت نیاز به هرگونه برقراری ارتباط، پیشنهاد و انتقاد از طریق شماره تلفن 02143613 با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

سامانه یکپارچه مدیریت موسسه خیریه بچه های آسمان
عضویت درخواست رمز

نیکوکار گرامی با ایجاد حساب كاربرى در وب‌سایت خیریه بچه های آسمان، می‌توانید پيشينه نيكوكارى خود در جهت تامین هزینه نگهداری، توانبخشی و درمان افراد معلول بی سرپرست تحت پوشش بچه های آسمان را مشاهده نمایید.