اولین جشنواره ورزشی موسسه خیریه بچه های آسمان

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه بچه های آسمان اولین جشنواره ورزشی بین واحدی در 26 دی ماه در مجموعه ورزشی شهدای کاشانک برگزار گردید.
این جشنواره با هدف توانبخشی و ارتقاء شادابی و نشاط جمعی بین توانخواهان سه آسایشگاه جردن (دختران زیر 14 سال) ،فشم (پسران بالای 14 سال) و آسایشگاه بیماران روان کرج برگزار گردید.

اولین جشنواره ورزشی موسسه خیریه
دراین جشنواره ورزشی توانخواهان بچه های آسمان در پنج رشته ورزشی فوتسال،پینگ پنگ،فوتبال دستی،دارت و شطرنج با هم به رقابت پرداختند. جشنواره ورزشی بچه های آبی با حضور بیژن خراسانی نایب رئیس ورزش های کارگری، محمد مهدی کرمانی قهرمان دوچرخه سواری به همراه گروه دوچرخه سواری سفیران ترافیک در فضایی شاد و مفرح برگزار گردید.

جشنواره ورزشی موسسه خیریه
دکتر داریوش شکیبی مدیرعامل موسسه بچه های آسمان در خصوص این جشنواره گفت:
این جشنواره با هدف ارتقاء سلامت روحی و روانی توانخواهان تحت حمایت موسسه برگزار گردید. حضور ورزشکاران و نیکوکاران انگیزه ما را به ادامه این برنامه ها بیشتر نموده است.

موسسه خیریه
وی در ادامه گفت: ورزش در سلامت روانی نقش اساسی دارد چرا که تاثیر آن در درمان برخی بیماری‌های مزمن روانی همچون اضطراب، افسردگی، کاهش برخی علائم بیماری اسکیزوفرنی و کاهش دارو به اثبات رسیده است.

اولین جشنواره ورزشی موسسه خیریه بچه های آسمان
بیژن خراسانی نایب رئیس ورزش های کارگری ضمن تقدیر و تشکر از موسسه خیریه بچه های آسمان گفت: این اقدام شایسته بچه های آسمان نشانگر خدمات توانبخشی مطلوب به این عزیزان است و خدا را شاکرم که در کنار این عزیزان حضور دارم.

جشنواره ورزشی موسسه خیریه بچه های آسمان
در پایان این جشنواره به تمامی شرکت کنندگان و نفرات برتر هدایایی از طرف نیکوکاران اهدا گردید. جشنواره بچه های آبی به همت نیکوکار ارجمند آقای محمد سقایی برگزار گردید.

اهداء جوایز در جشنواره ورزشی بچه های آبی

موسسه خیریه و توانبخشی بچه های آسمان
 

پیام بگذارید