× بستن منو
ArabicFrenchGermanItalianPersianSpanish
 

 

معرفی قلک:

قلک موسسه چند سالی هست که تهیه شده و به صورت سنتی وتوسط خود خیرین تحویل و دریافت می گردیده است اما از اوایل سال 1396 به صورت یک واحد مستقل شروع به فعالیت نموده است.

قلک بچه آسمان به غیر از جمع آوری مبالغ برای رفع نیاز مددجویان، یک تبلیغ مستمر از  موسسه می باشد  وبه نوعی در جهت تشویق وترغیب فرهنگ نوع دوستی تاثیر به سزایی دارد.

از شما یاور گرامی درخواست میگردد قلک های موسسه را به دوستان، آشنایان، همکاران و… معرفی نمایید ولطف خود را در جهت تشویق افراد دیگر برای داشتن قلک بچه های آسمان دریغ نفرمایید.

 

درخواست قلک:

درخواست قلک برای اولین بار

از اینکه میخواهید با داشتن یکی از قلک های موسسه، همراه و یاور ما باشید، از شما سپاسگزاریم.

 

درخواست تجدید قلک:

نیکوکار گرامی از شما صمیمانه تشکر می کنیم که قلک بچه های آسمان را دریافت نموده و در منازل ومحل کار خود قرار داده اید و با این کارزبان گویای بچه های آسمان می باشید.

شما میتوانید شخصا قلک های خود را به دفاتر بچه های آسمان(جردن/ فشم/ کرج/ اندرزگو) تحویل دهید و قلک جدید دریافت نمایید و از این طریق موسسه را در کاهش هزینه های ایاب و ذهاب یاری فرمایید. در صورتیکه دسترسی به دفاتر بچه های آسمان را ندارید، با موسسه تماس حاصل فرموده وهمکاران واحد قلک در اسرع وقت مراجعه خواهند نمود.

لطفا فرم زیررا پر نموده و یا با شماره ی 02143613 تماس حاصل فرمایید.

فرم تجدید قلک

سوالات متداول:

  • آیا برای دریافت قلک بچه های آسمان باید هزینه ای پرداخت کرد؟

خیر،هم اینکه قلک موسسه را در محل کارومنازل خود قرار می دهید، لطف بزرگی نموده اید.

  • دلیل گرفتن اطلاعات فردی نیکوکاران در زمان تحویل قلک چیست؟

اطلاعات شخصی شما شامل: نام ونام خانوادگی،تلفن همراه وثابت، آدرس به منظورثبت در بانک اطلاعات واحد قلک می باشد تا از این طریق در هنگام تخلیه و ارسال قبض قلک مشکلی پیش نیاید.

  • چرا هر 3ماه یکبار برای تخلیه ی قلک از طرف موسسه تماس گرفته می شود؟

به دلیل اینکه ارتباط موسسه با خیرین ی که قلک در منازل و محل کار خود قرار داده اند قطع نگردد وبرای جلوگیری از مشکلات احتمالی این امر صورت می پذیرد.

  • مبالغ جمع آوری شده در قلک ها صرف چه اموری می گردد؟

کلیه ی مبالغ جمع آوری شده صرف امور مددجویان از جمله تهیه ی دارو،پوشاک، اقلام بهداشتی وغذایی و…. می گردد.

درباره ما

موسسه خیریه معلولین بچه های آسمان آسایشگاه نگهداری و توانبخشی از 400 معلول بی سرپرست (معلولین ، سالمندان و بیماران اعصاب وروان )

بیشتر میخوام بدونم !

ارتباط با ما

  • 021-43613
  • info@bachehayeaseman.org
  • خیابان ولیعصر ، بالاتر از میرداماد ،کوچه سرو پلاک 37